زیبائی در فرا رفتن از روزمره‌گی‌هاست. (ورنر هفته)

دلایل ریپورت در تلگرام و رفع آن


دسته بندی :اموزش,دانش اینترنتی
تاریخ : 23 ژوئن 2016
21,162
3 نظر

report_in_telegram

اکثر افرادی که در شبکه ی تلگرام عضو هستند ، بدون انجام هیچ کاری ، رفتن به پی وی بقیه ، ریپورت می شوند و همیشه با خود این سوال را در ذهن دارند که چگونه من در تلگرام ریپورت شده ام ، و با انجام کار های ، ریپورتم 10 تا استیکر بفرست و… ، سعی دارند از ریپورت در بیایند ، اما هیچ کدام از این راه ها راه چاره و کار ساز نیست ، در این پست تمامی راه هایی که با انجام آن شما ریپورت می شوید و چگونگی خارج شدن از ریپورت را به صورت اجمالی در این پست نگاشته ایم.جهت دیدن مطلب به ادامه ی نوشته رجوع شود.

 .

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngابتدا کار هایی را که با انجام آن ها شما ریپورت می شوید :

1.اول از همه که معلوم هست ، رفتن به پی وی افراد و ایجاد مزاحمتی و ریپورت شدن شما

2.قرار دادن حالت آنلاین خود به صورت No body که به صورت last seen recently شما رو نمایش میدهد و انجام این کار به صورت خیلی مداوم باعث ریپورتی شما می شود.

3.استفاده از برنامه های جانبی مانند موبوگرام ، تلگرام پلاس ، تلگرام فارسی و امثال آنها

4.عضو شدن در کانال های غیر اخلاقی چه کانال های مثبت هیجده چه کانال هایی که که توسط افراد دیگر کانال ریپورت می شود کهنتیجه ی مستقیم دارد روی ریپورت شما به صورت دیگر : رپیورت کانالی که شما عضو هستید = ریپورت خوردن شما

5.استفاده از استیکر های مثبت هیجده که توسط ربات های تلگرام کنترل می شوند و در شرف حذف شدن هستند که استفاده شما از آنها باعث ریپورت خوردن شما می شود.

6.ارسال 100 پست و بیشتر از آن در روز به افراد حتی اگر شما را ریپورت نکنند ، که این مورد شامل چت اینگ در گروه و افرادی که شماره ی آنها را دارید نمی شوند.

7.این مورد را خودم اضافه می کنم و فکر می کنم احتمال فرستادن استیکرهای پشت سرهم از حد خاص بدون وقفه در گروه باعث ریپورت میشود.

8.فوروارد مستقیم پست و لینک غیر مجاز مساوی ریپورت

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png خب همین ها باعث ریپورت شما می شود.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngرفع ریپورت در تلگرام ( روش جدید ) :

1.در ابتدا همان طور که در پست های مربوط در مورد تلگرام گفته ام ، ارسال ده تا استیکر برای رفع شدن ریپورت بی معنی هست و کلا یک چیز مفتی هست.پس این کار هیچی…

2. خب در پست ”  ” گفته ایم که یک ایمیل به اسپم گیر تلگرام بفرستید ( همراه با ایمیل و .. ) حال با آمدن ربات ” اسپم بوت ” دیگر نیازی به این کار نبوده و شما با استفاده از خود نرم افزار تلگرام و ایدی خود ، ریپورت را رفع کنید.

نکته : اسپم بوت با ایدی @spambot در اختیار شما هست .

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png حال با اینکار ریپورت شدن خود را به تلگرام ارسال کرده اید و با توجه به ریپورت شما میشود گفت تخفیفی قائل می شود. ریپورت شما هم به تعداد دفعات بستگی دارد یعنی زمان خارج شدن به آن بستگی دارد.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.png آیا حذف اکانت و ساخت دوباره اکانت در تلگرام ریپورت را از بین می برد؟

در پاسخ باید بگویم که وقتی تلگرام ریپورت را در برنامه گذاشت ، با حذف و ساخت ایدی امکان خارج شدن ایدی از ریپورت میسر بود ، اما وقتی دید مردم ایران زرنگ هستند و کد نویسی و حساس کردن سرور خود نسبت به شماره تلفن و ریپورت جلوی این کار را گرفت و با توجه به نکات بالا می شود از ریپورت خارج شد.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png حال اگر شما ریپورت هستید چند روز دست نگه دارید و به دیگران پیام نفرستید ممکن است از ریپورت خارج شوید ، اما گر کار مهمی با فردی که از مخاطبین شما هست دارید از سکرت چت استفاده نمایید.

.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png موفق باشید

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png گرد آوری : شیرین وبفا

برچسب ها:

مطالب مشابه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

نکات مهم قبل از ارسال نظر

  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید
  • این ریپورت منو سه نقطه

  •