instaview چه کسانی پروفایل شما را چک کرده اند

instaview

خب اکثرا شاید در گروه های تلگرامی و پست های دیگر در مورد این که چه کسی پروفایل شما را چک می کند حرف هایی دیده و شنیده باشید ، ممکن است نرم افزار های زیادی را تست کرده باشید ولی در آخر فقط نرم افزار به صورت یه قالب نامفهوم اجرا می شود و هیچ اجرایی در سیستم عامل شما نداشته باشد. هم اکنون در سایت نرم افزار insta view را خدمت شما کاربران قرار دادیم که بتوانید به راحتی اعمال گفته شده را اجرا نمایید ، جهت توضیحات و دانلود این نرم افزار به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

.

اول از همه بگم که این نرم افزار را با استفاده از ابزار های رفع محدودیت امتحان کردم و به نتایجی رسیدم ، که قبلا بدون استفاده از این ابزار کار نمیکرد.

خب این نرم افزار توسط خودم تست شده و واقعا کار میکنه فقط با خطای نسبی کار می کند ، وگرنه کاملا سالم می باشد. جهت اطمینان اسکرین شاتی از برنامه از گوشی خودم گرفتم :

این تصویر بالا به صورت یک لیست طولانی حدود 20 نفری می باشد.

فقط خدمتان عرض کنم که بعد از دادن یوزر و پسورد از شما درخواست دسترسی به برنامه می کند که قبول کنید ( گزینه ابی را بزنید )

Print Friendly, PDF & Email
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

 1. علی بانمک :
  03 دسامبر 17

  سلام
  خب خود اینستا ک نشون میده کیا لایک کردن تازه میگه چند نفر اومدن چک کردن ولی مشخصاتشونو نمیده ولی این برنامه حتی نمیزنه چند نفر اومدن چک کردن چ برسه ب مشخصاتشون!
  اگر من بلد نیستم راهنماییم کنید

  • علی بانمک :
   03 دسامبر 17

   ن واقعا برام سوال شده ک این برنامرو چرا باید غیر از اینستا داشته باشیم آخه کاراییش چیه!!!!!!

*

code