شیرین وبفا

azaronline
خانه / اندروید / مپ های War base برای تاون هال 9

مپ های War base برای تاون هال 9

map_for_warbase_th9

برای افرادی که بازی Clash of clans را بازی می کنند ، چندین مپ از تاون 9 فول مکس که امکان سه ستاره شدن آن ها بسیار کم است را از سطح وب جمع کرده و در خدمت شما قرار داده ایم، جهت دیدن مپ ها به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

.

.

.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.png این وار مپ ها را من خودم از سایت ایران کلش برداشته ام و هیچ کپی در کار نیست و همراه با حفظ منبع و بدون شطرنجی کردن لوگوی سایت هست. ( پس فاز بیجا نگیرید )

نکته : برای دیدن سایز عکس ها ، ان ها را در صفحه ی دیگر باز کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png 1. مپ اول : این مپ امکان سه ستاره شدن در توسط فردی که تاون 9 با افراد مکس تاون 9 هست امکان ندارد ، چون مپ خیلی خوبیه و شاید با والکری بتونن به تاون هال برسن ، اما بعد اون دیگه با کمبود نیرو مواجه می شوند :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png 2.مپ دوم بدلیل ماز بودش و چیدن دیوار های در هم بر هم میتونه افراد دشمن رو پراکنده کنه و میزان دمیج کم بشه و وسایل دفاعی براحتی بتونن بزنن.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png 3. این مپ هم به نوعی ضد هوگ هست اما اگر طرف مقابل یکمی از اتک زدن سر در بیاره به راحتی یک و دو ستاره رو میگیره…بیشتر امکان سه ستاره شدن رو نداره..اما تضمین نمیشه .

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png 4. این مپ هم همانند توضیحات بالایی به راحتی دو ستاره میشه اما امکان سه ستاره شدن کم هست.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png 5. این مپ رو هم برای کسایی که تازه اومدن تاون نه گذاشتم.اما امکان سه شدن هست ، اما میشه امتحان کرد.تاکید میکنم احتمال سه شدن زیاده :

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png6. این مپ عالیه و میشه یک ستاره زد.اما احتمالش کمه که دو بشه !

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png 7. این مپ هم خوبه در نوع خودش ، اگر طرف وار زن معمولی باشه نمیتونه ، اما امکان سه شدن هست ، البته اگر جاینت بمب ها و کسل یه چیز خوب پر بشه امکان کمه ! ( منظورم اینکه لاوا پر نشه کستل )

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png8. این مپ رو هم سایت ایران کلش تازگیا گذاشته و گفته امکان سه شدن و اینا نیس ، ما هم گذاشتم تو سایت ، اما از نظر من با استراتژی والکری گولم ویز هوگ که تو پست های قبلی گذاشتم میتونه سه بشه به راحتی :

به زودی مپ های خوب همراه با بررسی در سایت قرار می دهم .

موفق باشید

گرد آوری : شیرین وبفا

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this