شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / ریپورت در تلگرام

ریپورت در تلگرام

ریپورت در تلگرام,ریپورت اسپم در تلگرام

 با ارائه ی نسخه ی جدید تلگرام ویژگی ریپورت اسپم نیز به ان اضافه شده و پیش بینی می شود که تلگرام این کار را فقط و فقط برای ایرانی جماعت انجام داده است تا افرادی که به Pv کسی می روند و مزاحمت ایجاد می کنند با زدن گزینه ی report spam طرف مورد نظر را به تلگرام گزارش دهند و نتوانند به پی وی کسی بروند.اما برای در امدن از ریپورت در تلگرام نیز اضافه شده است تا یک راه  بازگشتی باشد.این راه کار ها را می توانید در ادامه ی نوشته ببینید.

.

.

آموزش جدید و بدون نیاز به حذف کردن اکانت تلگرام در لینک زیر :

دلایل ریپورت در تلگرام و رفع آن

http://shwebfa.ir/%d8%af%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%b1%db%8c%d9%be%d9%88%d8%b1%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85-%d9%88-%d8%b1%d9%81%d8%b9-%d8%a2%d9%86/

ببینید فعلا دو راه وجود دارد.

اول از همه بگم که با ریپورت اول شما فقط و فقط یک روز ریپورت خواهید شد و روز بعد از  ریپورت در خواهید امد.اما با تکرار عمل خود و ریپورت شدن ، در ریپورت دوم کلا اکانتتون pv بسته می شود.

.

هم چنین توجه کنین که شما فقط فرد رو زمانی می توانید ریپورت کنید که طرف به pv شما امده باشد.و مثلا بگه ” سلام ” ؛ اگر شما جواب طرف رو بدید دیگر نمی توانید ریپورت اسپم کنید . باید وقتی که طرف مثلا گفت ” سلام ” و همین جوری فرستاد تا زمانی که جواب ندادید می توانید ریپورت کنید.

راه اول :

به کسی که شما را ریپورت کرده است بگین 10 الی 15 تا استیکر به شما بفرستد تا از ریپورت خارج شوید.اما چطور؟شما که توسط فرد مورد نظر بلاک هستند.

شما می توانید با یک شماره ی دیگر طرف رو ادد کنید و خواهش کنید که این کار را برای شما انجام دهد.

یا اسم خودتون رو بزارید ” پانزده تا استیکر بفرست خواهشا ” تغییر دهید ( که این راه هم به مقدار بخشندگی طرف مربوط میشه 🙂 )

توجه کنید که وقتی ریپورت شدید فقط اون افرادی که شما رو ریپورت کردند با فرستادن استیکر به شما ؛ شما را از ریپورت خارج می کنند ، مثلا الان شما ریپور هستید توسط فرد X ، بعد شما از فرد Y Z W می خواهید که به شما استیکر بفرستند تا از ریپورت در بیایید.این کار انجام نمی شود.و فقط فرد X باید بفرستد.

راه دوم :

در این راه هم که در عرض چند دقیقه هست و به راحتی از ریپورت در خواهید امد ، حذف اکانت تلگرام می باشد که کلا تمامی چت ها و… از بین خواهند رفت و اگر برای شما مهم این این کار را انجام دهید.

طریقه ی حذف اکانت را هم در این پست می توانید ببینید.

حذف اکانت تلگرام

لینک :

http://shwebfa.ir/%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this