شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / ذخیره فایل ها در اینستاگرام با InstaSave Pro

ذخیره فایل ها در اینستاگرام با InstaSave Pro

instasave

همان طور که میدانید امروزه اینستاگرام به سرعت در حال رشد بوده و در بین کاربران ایرانی محبوب شده است.اما ممکن است شما برای دانلود فایل ها از جمله عکس ها،فیلم ها و…. با خود مسنجر اینستاگرام به مشکل بربخورید و نتوانید ان ها را ذخیره نمایید.هم اکنون نرم افزار InstaSave برای انجام این کار ساخته شده است. که شما می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب هم این نرم افزار را دانلود و طریقه ی ذخیره کردن فایل ها را یاد بگیرید.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngدانلود : InstaSave

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngنسخه : 2.3.4

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngپشتیبانی اندروید : 2.2 به بالا

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngآموزش :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngبعد از نصب برنامه نام کاربری و رمز عبور خود را داده و بعد روی Authorize کلیک کنید و وارد اکانت خود شوید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا می توانید به صفحه ی ان فرد مورد نظر رفته یا اگر قبلا عکس ها در فوریت ها مانده است به انجا بروید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا مطابق تصویر زیر ( البته در اینجا من به فوریت رفته ام. ) :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngخب حالا مثلا من در اینجا روی کلیپ ســـاســـی مــــانـــکـــن ابتدا کلیک می کنم تا انتخاب شود. مطابق شکل بالا ( 1 )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا در بالا روی ایکون (فلاپی ) ( 2 ) کلیک کنید تا در صفحه ی امده محل ذخیره ی ویدئو نشان داده شود و روی OK کلیک کنید تا فایل مورد نظر را دانلود کند.

.

     موفق باشید.

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this