شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / حالت روح در تلگرام

حالت روح در تلگرام

hide in telegram

نرم افزار جدیدی همانند تلگرام بنام ” موبوگرام ” که خود تلگرام هست و فقط این برنامه با ویرایش جدید و امکانات بسیار عالی منتشر شده است.در این اموزش می خواهیم طریقه ی روح کردن اکانت خود یا به عبارت دیگر اکانت خودتان را بدون اینکه last seen کنید روی No body قرار دهید ، خود را افلاین نشان دهید بطوری که افلاین بودن شما را به صورت زمان اخرین باری که انلاین شده اید نشان دهد.جهت دیدن آموزش به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

دلایل ریپورت در تلگرام و رفع آن

توجه مهم برای سازندگان برنامه : در این آموزش ما فقط و فقط اموزش حالت روح را به کاربران یاد می دهیم ، هیچ گونه نرم افزاری جهت دانلود رایگان در سایت قرار نداده ایم

آموزش :

همان طور که گفتم با این روش دیگر به راحتی خود را افلاین نشان دهید بدونه اینکه کسی بویی ببرد که شما انلاین هستید یا last seen کرده اید.

.

برای اینکار نرم افزار موبو گرام apk را دانلود نمایید.

حال وارد نرم افزار شوید که همانند تلگرام هست ، مانند تلگرام فارسی یا تلگرام پلاس .

در بالای برنامه مطابق تصویر زیر روی ایکون شبیه روح کلیک کنید.( در داخل کادر قرمز قرار داده ام )

حالا مطابق تصویر زیر ، حالت روح را برای شما نشان می دهد که این به معنی این است که اخرین بازدید شما دیگر به جای وضعیت انلاین نشان داده می شود.

حالا برای اطمینان روی ایکون eye که در بالا در داخل کادر نارنجی قرار داده ام کلیک کنید تا مطمئن شوید حالن روح برای شما فعال شده است.مطابق تصویر زیر که برای من حالت روح همان آفلاین تغییر یافته است.

به همین راحتی

گرد آوری کل مطلب : شیرین وبفا

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this