شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / برگرداندن اکانت هک شده Instagram

برگرداندن اکانت هک شده Instagram

recovery instagram hacked account

 در اینستاگرام اغلب اوقات دیده می شود که با ساده لوحی افراد ، اکانت ان ها با روش های ساده هک شده و پیج خود را از دست داده اند ، و افراد سودجو با اکانت شما انواع استفاده ها را می کنند.اینستاگرام هم یک راه جالب و ساده جلو پای این افراد گذاشته تا با پر کردن صفحه ای در سایت اینستاگرام ، دوباره حساب کاربری خود را برگردانند.ما هم در این پست ، این اموزش را قرار دادیم تا افراد به راحتی اکانت هک شده ی خود را پس بگیرند.

.

.

اموزش :

ابتدا وارد صفحه ی زیر شوید ( سایت اصلی خود اینستاگرام می باشد. ) [  جهت دسترسی سریع اینجا را کلیک کنید ]

لینک صفحه :

https://help.instagram.com/contact/740949042640030

منتظر باشید تا صفحه کامل لود شود.

حالا مطابق تصویر زیر :

خب عکس بالا را شماره گذاری کردیم مطابق عکس

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png شماره یک : Whose account is hacked? : ترجمه : اکانت هک شده ماله کی بود ؟ که طبا میزنید My account

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره دو : Can you log into the email account listed on your Instagram account? : نوشته که با ایمیل ایا می تونید وارد اکانت بشید که نمیشه..چون پسورد اکانت عوض شده و ایمیل هم عوض شده است. پس میزنیم به No

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره سه : Email address where we can reach you (and that only you have access to) : یک ادرس ایمیل معتبر وارد کنید که اینستاگرام جواب را به ایمیل شما بفرستد.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره چهار : The username currently on the account you’re reporting : یوزر نیم اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره پنج : The email address you used to sign up for your account : ایمیلی که در اینستاگرام داده بودید را وارد کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره شش : What kind of account is this? : نوشته که نوع اکانت چگونه بودش ؟ که معمولا میزنیم روی نوع شخصی که در تصویر بالا گزینه ی دوم را زدم. This account includes pictures of me

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره هفت : Did you create this account : نوشته که این اکانتی که ساختید رو خودتون ساختید که میزنید رو Yes.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngشماره هشت : Who accessed your account : نوشته چه کسی به اکانت شما دسترسی داشته است ؟ که بزنید رو .

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngسپس در کادری که هست و در تصویر بالا مشخص هست یدونه Yes بنویسید.
http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngسپس روی گزینه ی Send کلیک کنید. و منتظر ارسال و جواب از طرف اینستاگرام باشید.
Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this