شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / انتقال بازی Clash Of Clans به یک گوشی دیگر

انتقال بازی Clash Of Clans به یک گوشی دیگر

How to move clash of clans

همان طور که در خیلی از سایت ها و انجمن ها می بینید برخی افراد شروع به فروش اکانت های Clash Of Clans خود می کنند و بازی را به خریدار می فروشند، حال ممکن است شما بخواهید اکانت خود را بفروشید، اما طریقه ی انتقال کامل بازی به دستگاه طرف مقابل را بلد نباشید،در این پست می خواهیم به صورت تصویری به شما یاد دهیم که چگونه اکانت خود را به دستگاه دیگر انتقال دهید.هم اکنون شما می توانید با مراجعه به ادامه ی نوشته طریقه ی انتقال بازی را بیاموزید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngآموزش :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngابتدا برای جلوگیری از هرگونه مشکل ، اکانت بازی را مطابق اموزش “نحوه ی اتصال اکانت جیمیل در بازی Clash Of Clans” به اکانت جیمیل متصل کنید.و زبان گوشی و بازی را به انگلیسی ( en ) تغییر دهید.

.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngابتدا وارد بازی در دستگاه اصلی شوید. و به بخش Setting مراجعه نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngمطابق شکل زیر در صفحه ی امده روی Link A Device کلیک کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحال در صفحه ی جدید گزینه This is the OLD DEVICE را انتخاب نمایید.( گزینه ی اولی )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngسپس در اینجا از شما سوال می پرسد به این شکل که :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاگر گوشی شما ایفون هست و میخواهید اکانت را برروی یک گوشی iOSــی انتقال دهید گزینه ی اولی را انتخاب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاگر گوشی شما ایفون هست و میخواهید روی یک گوشی اندروید انتقال دهید گزینه ی دومی را انتخاب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngو هم چنین برعکس :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاگر گوشی شما اندروید هست و میخواهید به یک گوشی اندرویدی انتقال دهید گزینه ی اولی را انتخاب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاگر گوشی شما اندروید هست و میخواهید به یک گوشی ایفونی انتقال دهید گزینه ی دوم را انتخاب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.png( حال در اینجا چون دستگاه ایفون بود برای من به صورت زیر امده است. )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngبعد به شما یک کد زمان دار خواهد داد.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngکد معمولا 5 دقیقه یا دو دقیقه ای هست.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحال در گوشی جدیدی که میخواهید بازی را به ان منتقل کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngوارد بازی در گوشی جدید شوید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngبه قسمت Setting رفته و برروی گزینه Link A Device کلیک کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngدر صفحه ی امده مطابق شکل روی گزینه ی دومی I want to link to another device کلیک کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngاکنون از شما ان کد را می خواهد که ان کد را وارد کرده و روی ایکون تیک کلیک کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاکنون کار تمام شد و به اسانی بازی در دستگاه جدید قابل بازی می باشد.

موفق باشید.

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this