شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / اموزش نصب کرنل با فلش تول برروی گوشی های Xperia

اموزش نصب کرنل با فلش تول برروی گوشی های Xperia

install kernel

 ممکن است برای دارندگان گوشی های Xperia پیش امده باشد که بخواهند یک کرنل جدید یا کرنل یک رام کاستوم را بخواهند بر روی گوشی خودن نصب تا رام جدید را نصب کنند.ما در این اموزش که به صورت تصویری اماده کرده ایم ، به شما نصب انواع کرنل برروی گوشی Xperia را اموزش می دهیم.شما می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب از این نوشته استفاده نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.png توجه : این اموزش به صورت کامل و صحیح هست و امتحان شده ، در صورت بوجود امدن مشکلات احتمالی ، سایت شیرین وبفا مسئولیتی در قبال ان ندارد.

اگر شما چیزی از بوت لودر و منوی ریکاوری و … اطلاعی ندارید ، بهتر است اموزش زیر را برروی گوشی خود انجام ندهید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.png از اخرین نسخه ی Flashtools استفاده نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.png با این اموزش می توانید کرنل های img , elf , sin  را نصب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاموزش :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngابتدا کرنل مورد نظر ار در پوشه ی flashtool > firmwares انتقال دهید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngابتدا برنامه ی فلش تول را اجرا نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngسپس گوشی خود را خاموش کرده ، و در حالت فست بوت ( رفتن به حالت فست بوت برای هر گوشی فرق دارد که می توانید با جستجو در گوگل حالت رفتن به فست بوت را مطابق گوشی خود پیدا کنید. ) به کامپیوتر وصل نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا از تب بالا روی ایکون جرقه ( ) کلیک کنید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا در صفحه ی امده Fastboot را انتخاب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngسپس Select Kernel To Flash را مطابق شکل زیر انتخاب نمایید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا به مسیری که در بالا کرنل مورد نظر را انتقال داده اید (firmwares ) بروید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngاگر کرنل شما sin , img , elf باشد مطابق شکل زیر ابتدا فرمت ان را انتخاب نمایید. ( البته ممکن است در نسخه های جدید فلش تول نیازی به این کار نباشد. )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngدر اینجا کرنل من img هست و من img را انتخاب می کنم و کرنل مورد نظر ظاهر می شود و روی ان کلیک می کنم و open را می زنم .

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحالا شروع به نصب کرنل می کند و بعد از یک دقیق نصب کرنل پایان می پذیرد.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.png توجه کنید که اگر اخطار نصب نبود درایور فست بوت و گوشی را داد ، در پوشه ی flashtool به بخش drivers بروید و نصب نمایید.

در صورتی که بخواهید رام جدید و استوک نصب کنید می توانید از اموزش زیر استفاده نمایید. ( ربطی به این اموزش نصب کرنل ندارد .)

اموزش تصویری و کامل نصب رام با فلش تولز

موفق باشید.

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this