شیرین وبفا

azaronline
خانه / اموزش / استراتژی اتک زدن با والکری گولم ویزارد هوگ

استراتژی اتک زدن با والکری گولم ویزارد هوگ

attack in clash via valkire

خدمت کلش بازان حرفه ای ، این استراتژی که میخواییم امروز براتون بگیم یک استراتژی فوق العاده حرفه ای هست بطوری که با این استراتژی تاون 9 فول مکس را با داشتن لول افراد کم اما استفاده از این استراتژی سه ستاره کامل بدون فوت وقت انجام دهید. من خودم چند وار با این استراتژی به تاون نه فول مکس با دیوار های لول ده اتک دادم و نتیجه ی مطلوب و سه ستاره داشت.برای یادگرفتن این نوع اتک در وار به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.

.

.

.

ابتدا تعداد افراد :

این استراتژی برای کمپ ، 220 نفریست.

 افراد :

 • 12 عدد ویزارد ( لول 5 )
 • 6 تا هوگ ( ترجیحا لول 5 یا 4 )
 • 14 تا والکری ( لول 3 یا 4 )
 • 1 گولم ( لول دو به بالا )

اسپل :

 • اسپل خشم ( لول پنج ) 2 تا
 • اسپل هیل یا شفا دهنده ( لول پنج یا شش ) 2 تا
 • اسپل سرعت یا اسپل استخوان

کسل 30 نفره :

 •  3 تا والکری ( لول فرقی نداره )
 •  3 تا دیوار شکن
 • اسپل : سرعت

هیرو :

 • کینگ بربر ( لول 10 خوب هست )
 • کویین ( 5 به بالا )

.

.

خب این استراتژی اول بگم که اگر در کستل طرف مقابل دراگ بود صد در صد دراگ رو خالی کنید با کوکیین و ویزارد ، گولم رو بندازید که کویین و ویزاردا بزنن اشتباه هست و عمی نمیشه ، و دراگ رو باید با ویزارد و کویین خالی کنید.

اما اگر در کسل که معمولا در وار ها هم لاوا میدن ، خیلی ساده هست و نیازی به خالی کردن نداره ! و فقط باید حواستون به کویین باشه که دیر تر از بقیه بندازید ، چون وقتی افراد داخل بیس شدند و ویزاردها در حال زدن لاوا هستند ، بعد از مرگ لاوا 10 تا لاوای کوچیک پخش میشه که به شدت کشنده هست ! و کویین توانایی زدن هوایی را دارد، پس یکمی عقب تر و دیرتر از همه بندازید.

خب حالا طریقه ی اتک دادن :

ابتدا یک طرف را برای اتک زدن انتخاب کنید ! نحوه ی انتخاب از کدام طرف به این صورت باشد : شمال غربی ، شمال شرقی ، جنوب غربی ، جنوب شرقی !

چون اتک دادن از یک طرف به صورت راست و یکنواخت باعث بخش شدن والکری ها می شود و درست به تاون هال نخواهند رسید و امکان سه ستاره شدن کم است.

خب همان طور که توضیحات کسل در بالا داده شد !

حالا شما گولم را بفرستید و پشتش ویزارد ها را به صورت خطلی قرار دهید تا اگر در کناره ها وسایل اضافی بود خالی کنند تا والکری ها پخش نشوند و پشت سر گولم راه بیوفتند و وارد بیس شوند !

خب بعد از اندخاتن گولم و ویزارد ها، کینگ بربر و کویین ( در صورت وجود ) را بیندازید، همانطور که گفتم کویین را بعد از گولم و کینگ بربر بیندازید ، بدلیل نداشتن سلامتی بیشتر !

حالا والکری ها و دونات کسل که سه عدد والکری و سه تا دیوار شکن هستند بفرستید تا از یک طرف وارد بیس شوند!

وقتی وارد کناره های بیس شدند ، و کمی از جان والکری ها رفت اسپل و ریج را باهم بندازید ! درست همان جایی که تشخیص می دهید هم گولم و هم والکری به انجا می روند ! همان طور که میدانید اسپل ریج ( خشم ) و اسپل هیل وقتی باهم انداخته شوند هم افراد به اصطلاح وحشی و هم جان دوبرابر می گیرند ! هدف از این هم ان ست که چون ما یک عدد گولم داریم ، نمیخواهیم از بین بروند چون اغلب دیفنس ها مورد توجه گولم هستند !

حالا که درحال پیش روی هستند از آن طرف هوگ ها را بندازید که دیفنس های یک طرف را بزنند تا افراد دیگر از حذف شدن تا حدودی در امان باشند !

چون ویزارد ها به احتمال حدودای 12 تا هست ، و اول بازی انها را پیاده کرده اید ، ممکن اس یک الی سه تا هم نگه داشته باشید. در این صورت ان ها را در اخر  و وقتی دیفنس ها در حال زدن گولم هستند بیندازید تا صرفه جویی در وقت شود و سازه ها را بزنند !

حال در اواسط بازی که والکری ها پیش رفته اند و چندتا از آنها شهید 😀 شده اند ، شما اسپل هیل را بیندازید تا جون بگیرند ، و اگر در حال شکستن دیوار هستند باز هم ریج و هیل را باهم و احتمال می دهید که والکری ها به انجا میروند و پوشش میدهند بیندازید !

در حین بازی مشت اهنین و کمان ضذ ضربه کویین فراموش نشود !

حالا منتظر سه ستاره شدن وار شوید !

من خودم با این روش چندین بار تاون 9 مکس با دیوار لول 10 به اسانی حتی با ماندن اکثر سرباز ها ، مپ حریف را کرده ام ، فقط میخواستم فیلمشو هم بزار که تازگی شرکت کلش او کلنز هی میرفت تو بریک و فیلم های اتک از بین میرفت!

با چند بار زدن اتک به اسانی یاد میگیرید ، حتی این استراتژی خیلی بالاتر از GOWIPE و این جمله استراتژی ها است !

افرادی هم که به دراگ عادت کردن ، باید بگویم که در تاون 9 حتی امکان زدن اغلب مپ ها به دو ستاره هم نیست ! (البته بستگی داره مپ حریف ایردیفنساش کجا باشند )

 

Print Friendly
Email this to someoneShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInDigg this