نرم افزار Steam برای سیستم عامل Android

steam for android OS

حتما گیمر ها به خصوص گیمر هایی که گیم های آنلاین بازی می کنند ، کلمه ی استیم آشنا باشد ، ما در این پست نرم افزار استیم که آخرین نسخه می باشد را قرار داده ایم و هم چنین ممکن است بعضی افراد اطلاعی نداشته باشند ولی با نصب نرم افزار استیم بر روی گوشی خود یک level به پروفایل استیم فرد افزوده می شود و بدون نیاز به xp لول اکانت شما یک لول بالاتر می رود که در ادامه ی مطلب علاوه بر دانلود آموزش کوچکی هم جهت افزایش level قرار داده ایم، جهت مشاهده ی مطلب به ادامه ی نوشته مراجعه نمایید.

.

لینک دانلود در اخر مطلب درون لینک باکس قرار دارد ،

آموزش :

بعد از نصب استیم ، ابتدا یوزرنیم و پسورد خود را داده و همانطور که می دانید یک کد به ایمیل شما ارسال می کند که باید در بخش وریفای کد ، کد ارسالی را بنویسید و بعد لاگین شوید.

بعد از ورود پروفایل خود را میبینید مطابق عکس زیر :

جهت افزایش لول باید استیم گارد را فعال کنید که برای این کار از بالا ایکون چند گزینه ای را به طرف راست بکشید تا منو باز شود مطابق عکس زیر :

steam guard را انتخاب کنید سپس به شما شماره تلفن خود را بدهید تا اینکه یک کد به شماره تلفن شما بفرستد ، سپس کد را در بخش مورد نظر تایپ کنید و وریفای کنید. بعد نرم افزار را دوباره اجرا کنید. مشاهده ی میکنید که یک لول به اکانت شما اضافه شده است.به همین راحتی

Print Friendly, PDF & Email
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

*

code