سریال فاطما گل

fatmagol

داستان از آنجا شروع می شود که سلیم یاشاران برای برگزاری جشن عروسی خود به ویلای خودشان به روستا می روند.شبانه سلیم به همراه پسر عموی خود اردوان و وورال به همراه کریم به ساحل دریا می روند و مست می کنند، و در اینجا فاطما گل که برای همراهی نامزد خود مصطفی به طرف ساحل می رود، ان چهار نفر فاطما گل را در حالی که مست هستند می بینند و او را اذیت میکنند و به فاطما گل تــجــاوز می کنند. اما کریم به فــاطـــمــا گل تـــجــاز نمیکند که در اوایل نمی داند در مورد تـــــجــــاورز خود به فــــاطـــمـــا گل مردد هست و… ( بقیه در ادامه ی مطلب )

و پلیس محلی صبح روز فردا حادثه فاطما گل را توسط مریم ( مادری ناتنی کریم ) پیدا میکند و بعد از خبر دار شدن این قضیه توسط پدر و اعضای خانواده یاشاران با دادن پول به کریم او را راضی میکنند تا کریم همه چیز را برعهده بگیرد و با فاطما گل ازدواج کنند و فاطما گل می خواهد عیله ان ها شکایت کند که زن داداش فاطما گل و بقیه با اون صحبت می کنند و حاضر به ازدواج با کریم می شود.

و نامزد فاطما گل که همه چیز را بین خود و فاطما گل تمام کرده است نمی تواند عصبانیت خود را کنترل کند و می خواهد کریم را بکشد، که کریم و فاطما گل توسط حمایت یاشارها استانبول می روند و چند روزی را در هتل سپری می کنند و در حالی که فاطما گل هیچ حسی به کریم ندارد میخواهد کریم را بکشد که نمی تواند و بعد ها داداش و زن داداش فاطما گل و مادر ناتنی کریم هم به استانبول سفر می کنند و با ان ها هم خانه می شوند. و در این حین ماجراهایی رخ می دهد و….

 

در قسمت اخر سریال

اردوان زندانی می شود ، سلیم به یونان فراری می شود و در بدبختی زندگی می کند ، مصطفی هم وروال را می کشد و مادر ورووال از غم پسر خود ،خود کشی می کند.پدر سلیم هم سکته می کند.

و مطصفی از دست پلیس فرار می کند و فاطما گل را می دزد و به خرابه ای می برد و موقع فرار فاطما گل از دست مصطفی ، و پلیس هم از پشت به مصطفی شلیک می کند و مصطفی می میرد و در ان حین پسر مصطفی از هاجر به دنیا میآید.

و خواهر کریم هم بنام ” دنیز ” با خدمت کار غذا خوری “مهمت” ازدواج می کند.

فاطما گل و کریم هم جشن عروسی خود را در خانه ی غدیر برپا می کنند و شب عروسی به خانه خود می روند و بعد از چند ماه فاطما گل حامله می شود و ثمره ی ازدواجشان دختری بنام ” انیسه ” ( اسم مادر کریم ) می گذارند.
اهنگی که تو عروسی کریم و فاطما گل خوندند رو میتونین دانلود کنید: جهت دانلود کلیک کنید.

این هم اهنگ علی جهانیان : دانلود کنید

این هم اهنگ اولی تیتراژ که یک زن میخونه : دانلود کنید.

Print Friendly, PDF & Email
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

*

code