هیچ چیز در زیر خورشید زیباتر از بودن در زیر خورشید نیست. (باخ‌من)

سریال فاطما گل


دسته بندی :بخش ویژه | عمومی
تاریخ : 25 دسامبر 2014
23,468
0 نظر

fatmagol

داستان از آنجا شروع می شود که سلیم یاشاران برای برگزاری جشن عروسی خود به ویلای خودشان به روستا می روند.شبانه سلیم به همراه پسر عموی خود اردوان و وورال به همراه کریم به ساحل دریا می روند و مست می کنند، و در اینجا فاطما گل که برای همراهی نامزد خود مصطفی به طرف ساحل می رود، ان چهار نفر فاطما گل را در حالی که مست هستند می بینند و او را اذیت میکنند و به فاطما گل تــجــاوز می کنند. اما کریم به فــاطـــمــا گل تـــجــاز نمیکند که در اوایل نمی داند در مورد تـــــجــــاورز خود به فــــاطـــمـــا گل مردد هست و… ( بقیه در ادامه ی مطلب )

و پلیس محلی صبح روز فردا حادثه فاطما گل را توسط مریم ( مادری ناتنی کریم ) پیدا میکند و بعد از خبر دار شدن این قضیه توسط پدر و اعضای خانواده یاشاران با دادن پول به کریم او را راضی میکنند تا کریم همه چیز را برعهده بگیرد و با فاطما گل ازدواج کنند و فاطما گل می خواهد عیله ان ها شکایت کند که زن داداش فاطما گل و بقیه با اون صحبت می کنند و حاضر به ازدواج با کریم می شود.

و نامزد فاطما گل که همه چیز را بین خود و فاطما گل تمام کرده است نمی تواند عصبانیت خود را کنترل کند و می خواهد کریم را بکشد، که کریم و فاطما گل توسط حمایت یاشارها استانبول می روند و چند روزی را در هتل سپری می کنند و در حالی که فاطما گل هیچ حسی به کریم ندارد میخواهد کریم را بکشد که نمی تواند و بعد ها داداش و زن داداش فاطما گل و مادر ناتنی کریم هم به استانبول سفر می کنند و با ان ها هم خانه می شوند. و در این حین ماجراهایی رخ می دهد و….

 

در قسمت اخر سریال

اردوان زندانی می شود ، سلیم به یونان فراری می شود و در بدبختی زندگی می کند ، مصطفی هم وروال را می کشد و مادر ورووال از غم پسر خود ،خود کشی می کند.پدر سلیم هم سکته می کند.

و مطصفی از دست پلیس فرار می کند و فاطما گل را می دزد و به خرابه ای می برد و موقع فرار فاطما گل از دست مصطفی ، و پلیس هم از پشت به مصطفی شلیک می کند و مصطفی می میرد و در ان حین پسر مصطفی از هاجر به دنیا میآید.

و خواهر کریم هم بنام ” دنیز ” با خدمت کار غذا خوری “مهمت” ازدواج می کند.

فاطما گل و کریم هم جشن عروسی خود را در خانه ی غدیر برپا می کنند و شب عروسی به خانه خود می روند و بعد از چند ماه فاطما گل حامله می شود و ثمره ی ازدواجشان دختری بنام ” انیسه ” ( اسم مادر کریم ) می گذارند.
اهنگی که تو عروسی کریم و فاطما گل خوندند رو میتونین دانلود کنید: جهت دانلود کلیک کنید.

این هم اهنگ علی جهانیان : دانلود کنید

این هم اهنگ اولی تیتراژ که یک زن میخونه : دانلود کنید.

برچسب ها:

مطالب مشابه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

*

code

نکات مهم قبل از ارسال نظر

  • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید