استفاده از دو اکانت همزمان در Whatsapp

whatsapp_accounte

ممکن است برای شما پیش امده باشد که بخواهید با یک گوشی دو اکانت متفاوت با شماره های مختلف ایجاد کنید.اما بدلیل وقت گیر بودن وقت و حتی عملی نشدن ان، ناامید شده اید.حال در این پست ما به شما برنامه ای معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با نصب این برنامه برروی گوشی خود به صورت همزمان دو اکانت خود در یک گوشی مدیریت کنید.هم اکنون شما می توانید طریقه ی استفاده از برنامه و همچنین دانلود ان ، به ادامه ی این نوشته مراجعه نمایید.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngتوجه : جهت استفاده از این برنامه ، باید گوشی خود را ROOT کرده باشید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngآموزش :

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngابتدا برنامه زیر را دانلود کنید.(در پایین نوشته لینک دانلود گذاشته شده است. )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngبعد از نصب برنامه اول از همه اجازه دسترسی S-u-p-e-r User را بدهید.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngحال به برنامه ای که از این سایت دانلود کرده اید رفته و منتظر وصل شدن باشید.بعد از وصل شدن برنامه ، اکانت جدید بسازید. ( با کلیک برروی Add a new line for Wassapp )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/star.pngبه این اسانی

.

.

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngدانلود فایل : 2Lines For Whatsapp

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngنسخه : 1.2.4 ( اخرین نسخه ، اپدیت شده ، این برنامه کار می کند و برخلاف برنامه ی های دیگر نیست که در وب سایت های دیگر گذاشته شده است. )

http://shwebfa.ir/wp-content/uploads/2015/01/check.pngحجم : 3.5mb

Print Friendly, PDF & Email
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

*

code